agva otel agva pansiyon agva konaklama agva tur agva tur firmalari agva hakkinda agva moteller agva motel agva hotel agva sile sile agva agva ulasim agva yol haritasi agva otel fiyatlari agva konaklama fiyatlari agva turizm agva ucuz pansiyon agva ucuz hotel agva sahil
agva agva hoteli
agva
agva
agva agva
İrtibat turlar agva
Özel aracınızla, ilk önce Ümraniye-Şile yolunu takip ediyorsunuz. Şile'den sonra, Teke güzergahını kullanarak toplam bir buçuk saatte motelimize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak Şile'den sonra Ağva'ya giden sahil yolunu kullanarak, Kabakoz, İmrenli ve Kurfallı güzergahını izleyerek de motelimize ulaşabilirsiniz.İstanbul'a 97 km. lik uzaklıkta yer alan Ağva' nın yarı yolundan fazlası artık otoban kalitesinde.

Otobüs ile ulaşım için, İstanbul- Harem'den her saat başı Şile-Ağva otobüsleri kalkıyor, aynı yolu kullanarak, önce Şile'ye, sonra Ağva'ya yolcularını güvenle ulaştırıyorlar.

Not: Üsküdar'da bulunan yazahınemiz Marmaray projesi sebebi ile haremdeki iett otobüslerinin bulunduğu yere taşınmıştır. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Otelimizde rezervasyon yapmak için tıklayınız.

Ağva'ya ulaşım haritasını görmek için tıklayınız.

Otelimizin Ağva içindeki krokisini görmek için tıklayınız.


  Adres :   Eski Şile Yolu No:1 Ağva - İstanbul
  Telefon/Fax :   (216) 721 72 80-81-82
  Cep Telefonu :   (532) 415 65 32
  Web :   http://www.elriomotel.com
  Email:   info@elriomotel.com


Eski Şile Yolu No:1 Ağva - İstanbul
Tel/Fax : (216) 721 72 80-81-82
email: info@elriomotel.com